GMC Cep Telefonu Aksesuarları | Genç Bilişim , GMC Cep Telefonu Aksesuarları | Genç Bilişim , SepetSEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok
GMC Cep Telefonu Aksesuarları | Genç Bilişim , GMC Cep Telefonu Aksesuarları | Genç Bilişim , Sepet SEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok

Hakkımızda

Firmamız 2000 yılında “GENÇ BİLİŞİM” adıyla,gsm sektörünün aksesuar ihtiyacını karşılamak amacı ile kurulmuştur.Kısa sürede sektörde yerini almış ve patentli ürünleriyle adından söz ettirir hale gelmiştir.GMC markası 2006 yılında tescil edilmiş ve 2010 yılında firmamızın diğer markası MAXPOİNT ile sektöre alternatif ürünler kazandırılmıştır.GMC cep telefonu aksesuarları olarak kurulduğumuz günden bu yana,tek ilkemiz siz değerli müşterilerimize kaliteli ve ekonomik cep telefonu aksesuarları sunmaktır.

Misyonumuz,
Müşteri memnuniyetinin her şeyden önce geldiği bilinci ile,kaliteden ödün vermeden,farklı ürün çeşitleri ve zengin hizmet ağıyla tüm müşterilerimize zamanında ulaşmaktır.Bu ilkeyi temel amaç haline getiren firmamız,çalışmalarına bu yönde devam etmektedir.

Vizyonumuz,
Ürün çeşidimizi daha da arttırarak,seçkin çalışma ekibimiz ile,ülkemizin bütün noktalarına ulaşmak ve yıllardır olduğu gibi kaliteli ve dürüst hizmeti,ekonomik yaklaşımla birleştirerek siz değerli müşterilerimize sunabilmektir.

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu X